O pracowni

Na początku były minerały. Fascynujące, kolorowe, niosące radość i magiczną energię. Potem narodził się pomysł, który przyniosła jedna z moich wielu podróży. Inspiracją była malutka urokliwa pracownia z kamieniami naturalnymi w cichej, natchnionej przystani dla szukających pasji i czegoś wyjątkowego. Ten spacer po wtedy maleńkim miasteczku Lagos w Portugalii zachwycał i inspirował, dał mi nadzieję, że tę radość obcowania z naturą i jej energią mogę ponieść dalej. I tak to się właśnie zaczęło smile

Początkowo takie miejsce stworzyłam w Podgórzu, moja maleńka, przytulna galeryjka ukryta była w wąskiej uliczce. Po kilku latach przyszedł czas na zmiany smile Dlatego zdecydowałam się przenieść ją bliżej historycznego centrum Krakowa, na ulicę Długą, gdzie pozostajemy do dziś.

Agnieszka  smile

Kamienie naturalne są wspaniałymi partnerami w procesie tworzenia. Dlatego tak kocham z nimi pracować i cenię ich unikalność, właściwości i wyjątkowość. Moje projekty są efektem pasji, radości tworzenia i ogromnej przyjemności obcowania z Naturą. Staram się tę kolorową energię zamykać w każdym z wyrobów, by móc dzielić się z innymi tą radością. Zapraszam do Galerii Lagos.

A to Nasza drużyna, wspólnie tworząca Galerię Lagos.
Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Was smile