Delikatność i siła – naszyjnik z agatów

1 w magazynie

425,00 

Ten naszyjnik to czysta energia koloru.

Agat w kolorze fuksji pulsuje radością i pewnością siebie, a gładki wisior przyciąga wzrok niczym kropla światła. Noś go, kiedy chcesz podkreślić swój temperament i dodać stylizacji odrobiny artystycznego błysku.

Informacje dodatkowe

Czas realizacji: dostawa od 19zł, wysyłka 2-3 dni robocze, darmowa dostawa od 400zł tylko metodą inPost

1 w magazynie

Zamawiam na prezent
gift_pack_img
SKU: GLA6106N Kategorie: , ,

Naszyjnik wykonany z kul barwionego agatu w odcieniach malinowego różu i fuksji, z dużym, okrągłym wisiorem o średnicy ok. 5 cm. Kamienie gładko oszlifowane, lśniące, oddzielone srebrnymi rurkowymi przekładkami. Całość tworzy nowoczesną, wyważoną kompozycję w intensywnym kolorze.
Kulki agatu o średnicy: 10mm i 14mm, centralny plaster agatu o średnicy 55mm
Zapięcie: stal chirurgiczna, przekładki: posrebrzane i srebro Ag925
Długość naszyjnika: 48,3cm
Naszyjnik na lince jubilerskiej.

Ciekawostka:

Agat jest symbolem harmonii i równowagi – pomaga wyciszyć emocje, wzmacnia intuicję i dodaje pewności siebie. W kolorze fuksji dodatkowo pobudza kreatywność i energię, sprawiając, że jest idealnym wyborem dla kobiet, które pragną podkreślić swój temperament i indywidualny styl.

Produkt wykonany ręcznie według oryginalnego, autorskiego projektu naszej pracowni.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro