Między świtem a zachodem – szafiry w pełnej palecie barw
1 w magazynie
2450,00 zł
Przepiękna, tęczowa kompozycja – bardzo lekka, świeża, wiosenno-letnia.
Każda maleńka brioletka szafiru łapie światło inaczej – raz chłodnym błękitem, raz ciepłym złotem, innym razem różowym refleksem zachodzącego słońca.
Kolory przechodzą płynnie jeden w drugi, jak niebo po deszczu.
To biżuteria radosna, świeża i pełna energii. Dla kobiety, która kocha kolor, światło i naturalne piękno.
Informacje dodatkowe
1 w magazynie
Szafiry w brioletkach tworzą subtelną, kolorystyczną gradację.Delikatny naszyjnik wykonany z naturalnych szafirów w formie drobnych, fasetowanych brioletek. Kamienie ułożone są w subtelną, tęczową kompozycję – od błękitów i granatów, przez zielenie, żółcie i pomarańcze, aż po róż i ciepłe odcienie brzoskwini. Fasetowanie nadaje kamieniom lekki blask, a ich drobna forma sprawia, że naszyjnik jest niezwykle subtelny i kobiecy. Całość wykończona elementami ze srebra próby 925.
To biżuteria lekka, elegancka i pełna koloru – idealna na wiosnę i lato.
fasetowane kropelki szafiru o wymiarach: 2mm x 3mm - 4mm
długość naszyjnika: 43,3cm z możliwością przedłużenia do 45,8cm za pomocą łańcuszka, zakończonego uroczym charmsem.
zapięcie i inne elementy: srebro Ag925
naszyjnik na lince jubilerskiej.
Ciekawostka:
Szafir kojarzony jest głównie z głębokim granatem, jednak występuje w niemal wszystkich kolorach tęczy. Wielobarwne odmiany nazywane są często „rainbow sapphire”.
Szafir to jeden z najtwardszych kamieni szlachetnych (9 w skali Mohsa), symbolizuje mądrość, ochronę i wewnętrzną siłę.
Produkt wykonany ręcznie według oryginalnego, autorskiego projektu naszej pracowni.
Sprawdź również










