Naszyjnik w intensywnym różu

1 w magazynie

325,00 

Róż, który dodaje energii

Wyobraź sobie, jak delikatny blask srebra spotyka się z energetycznym różem i fuksją – ten naszyjnik to radosna oda do kobiecości i pewności siebie. Cylindryczne koraliki z naturalnego agatu przyciągają wzrok swoim intensywnym kolorem, a srebrne akcenty dodają im wyrafinowanego charakteru. To biżuteria, która rozświetli Twój dzień i podkreśli Twoją osobowość.

Informacje dodatkowe

Czas realizacji: dostawa od 19zł, wysyłka 2-3 dni robocze, darmowa dostawa od 400zł tylko metodą inPost

1 w magazynie

Zamawiam na prezent
gift_pack_img
SKU: GLA5977N Kategorie: , ,

Naszyjnik wykonany z cylindrycznych koralików agatu w odcieniach fuksji, różu. Kamienie oddzielone są srebrnymi przekładkami, które nadają całości lekkości i elegancji. Idealny do codziennych i wieczorowych stylizacji, wprowadza wyrazisty akcent kolorystyczny
Wałeczki agatu w rozmiarze: 13mm x 8mm
Zapięcie: stal chirurgiczna, przekładki:  srebro Ag 925
Długość naszyjnika: 46cm + łańcuszek do regulacji
Naszyjnik na lince jubilerskiej.

Ciekawostka:

Agat od wieków uważany jest za kamień ochronny, który wzmacnia siłę wewnętrzną i pomaga w osiąganiu harmonii. W kolorze fuksji symbolizuje także radość, pasję i kreatywność, dodając noszącej go osobie wyjątkowej energii.

Produkt wykonany ręcznie według oryginalnego, autorskiego projektu naszej pracowni.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro