Róż, błękit i mięta – harmonijne połączenie w radosnej bransoletce

1 w magazynie

250,00  z VAT

Delikatna, pogodna i pełna światła.

Ta bransoletka przywołuje wspomnienie kwitnącego ogrodu i pierwszych promieni wiosennego słońca. Różowe agaty dodają jej radości, błękitne akwamaryny spokoju, a zielone szkło jubilerskie świeżości.
To biżuteria dla kobiet, które lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i cenią naturalną harmonię kolorów.

Informacje dodatkowe

Czas realizacji: dostawa od 19zł, wysyłka 2-3 dni robocze, darmowa dostawa od 400zł tylko metodą inPost

1 w magazynie

Zamawiam na prezent
gift_pack_img

Bransoletka została wykonana z barwionego agatu o wyrazistym pasiastym rysunku, naturalnego akwamarynu oraz matowego szkła jubilerskiego. Nieregularne elementy w odcieniach intensywnego różu, pastelowego błękitu i soczystej zieleni tworzą lekką, nowoczesną kompozycję. Całość uzupełniają posrebrzane przekładki oraz eleganckie zapięcie, które nadają biżuterii subtelnego blasku.
Nieregularne bryłki minerałów w rozmiarze: 6mm - 17mm x 15mm - 24mm.
Przekładki: srebro Ag925, zapięcie: srebro Ag925
Długość bransoletki: 21,6cm.
Bransoletka na lince jubilerskiej.

Ciekawostka:

Agat od wieków uważany jest za kamień równowagi i harmonii. Dzięki swojej warstwowej budowie doskonale przyjmuje intensywne barwy, które podkreślają jego naturalny rysunek.
Akwamaryn, nazywany „kamieniem morza”, od stuleci symbolizuje spokój, odwagę i dobrą energię.
Szkło jubilerskie cenione jest za wyjątkową czystość koloru i matowe wykończenie, które pięknie współgra z naturalnymi kamieniami.

Produkt wykonany ręcznie według oryginalnego, autorskiego projektu naszej pracowni.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro