Słoneczne krople – kolczyki z cytrynem

1 w magazynie

285,00 

Te kolczyki z cytrynem emanują energią, radością i spokojnym blaskiem.

Ich słoneczny kolor rozświetla twarz, dodaje lekkości i subtelnej elegancji. To biżuteria, która poprawia nastrój, przyciąga spojrzenia i przypomina o cieple letnich dni – niezależnie od pory roku.

Informacje dodatkowe

Czas realizacji: dostawa od 19zł, wysyłka 2-3 dni robocze, darmowa dostawa od 400zł tylko metodą inPost

1 w magazynie

Zamawiam na prezent
gift_pack_img
SKU: GLA3755K Kategorie: ,

Eleganckie kolczyki wykonane z cytrynu o ciepłej, słonecznej barwie. Smukłe, podłużne kamienie pięknie odbijają światło i nadają biżuterii lekkości oraz świeżości. Oprawa ze srebra pozłacanego podkreśla złocisty odcień cytrynu, tworząc harmonijną i ponadczasową całość.
Idealne do codziennych stylizacji, jak i na specjalne okazje.
Cytryny o wymiarach ok.: 25mm x 10mm
długość kolczyków z biglami: 6cm
długość kolczyków bez bigli: 5,5cm
bigle angielskie: srebro Ag925 pozłacane
szpilka: srebro Ag925 pozłacane
istnieje możliwość wymiany na klipsy
Waga kolczyka: 5,8g.

Ciekawostka:

Cytryn od wieków uznawany jest za kamień radości, optymizmu i wewnętrznej siły. Nazywany bywa „kamieniem słońca”, ponieważ symbolizuje energię, pewność siebie i pozytywne myślenie. Tradycyjnie wierzono, że przyciąga dobrobyt i dobrą energię.

Produkt wykonany ręcznie według oryginalnego, autorskiego projektu naszej pracowni.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro