O pracowni

 

blondynka w czarnej koszuli

Na początku były minerały. Fascynujące, kolorowe, niosące radość i magiczną energię. Potem narodził się pomysł, który przyniosła jedna z moich wielu podróży. Inspiracją była malutka urokliwa pracownia z kamieniami naturalnymi w cichej, natchnionej przystani dla szukających pasji i czegoś wyjątkowego. Ten spacer po wtedy maleńkim miasteczku Lagos w Portugalii zachwycał i inspirował, dał mi nadzieję, że tę radość obcowania z naturą i jej energią mogę ponieść dalej. I tak to się właśnie zaczęło :)

Początkowo takie miejsce stworzyłam w Podgórzu, moja maleńka, przytulna galeryjka ukryta była w wąskiej uliczce. Po kilku latach przyszedł czas na zmiany :) Dlatego zdecydowałam się przenieść ją bliżej historycznego centrum Krakowa, na ulicę Długą, gdzie pozostajemy do dziś.                                                                                                                                                                                              Agnieszka  :)

 

biżuteria handmade

 
Kamienie naturalne są wspaniałymi partnerami w procesie tworzenia. Dlatego tak kocham z nimi pracować i cenię ich unikalność, właściwości i wyjątkowość. Moje projekty są efektem pasji, radości tworzenia i ogromnej przyjemności obcowania z Naturą. Staram się tę kolorową energię zamykać w każdym z wyrobów, by móc dzielić się z innymi tą radością. Zapraszam do Galerii Lagos.
 
A to Nasza drużyna, wspólnie tworząca Galerię Lagos.
Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Was :)
 
sklep z biżuterią