Szykowny czar czaroitu – bransoletka z klasą.
1 w magazynie
290,00 zł
Głęboka fioletowa barwa czaroitu symbolizuje duchową równowagę i siłę. Nosząc tę bransoletkę, wprowadzasz do swojej stylizacji nie tylko wyrafinowany kolor, ale i spokojną pewność siebie. To subtelna ozdoba z charakterem.
Informacje dodatkowe
1 w magazynie
Bransoletka wykonana z idealnie wypolerowanych, kul z czaroitu w odcieniach głębokiego fioletu z czarnymi i białymi pasmami. Kamienie przedzielone są rytmicznie srebrnymi rurkami, tworząc wyraźny kontrast i elegancką, nowoczesną kompozycję.
Kule czaroitu o średnicy: 13mm.
Zapięcie i przekładki: srebro Ag 925, przy zapięciu element dekoracyjny z lapisu i srebra.
Długość bransoletki: 21,4cm.
Bransoletka na lince jubilerskiej.
Ciekawostka:
Czaroit to jeden z nielicznych minerałów występujących wyłącznie w jednym miejscu na świecie – w Rosji, w dorzeczu rzeki Czary. Jego niesamowita, fioletowa barwa nie jest wynikiem barwienia, lecz naturalnej gry światła i minerałów w jego wnętrzu. Czaroit uznawany jest za kamień transformacji i wewnętrznej siły.
Produkt wykonany ręcznie według oryginalnego, autorskiego projektu naszej pracowni.
Sprawdź również